Nov 8, 2016

Spotkanie w sprawie wszawicy

Napisał: Konarski

W związku z problemem wszawicy w naszej szkole, z którym wspólnymi siłami walczymy, zapraszam Państwa (rodziców i opiekunów, nauczycieli, personel szkoły oraz wszyskich chętnych) na spotkania informacyjne dot. wszawicy.

Spotkania odbędą się w dniach 7 i 8 listopada, przed zebraniami z rodzicami o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej.

Spotkanie prowadzone będzie przez przedstawiciela handlowego firmy Solpharm (dystrybutora produktu Hedrin-RAZ).

Na spotkaniu, będzie można się dowiedzieć, jak przeciwdziałać wszawicy, jak ją wyleczyć. Będzie można też poznać fakty i mity dotyczące wszy.

Dzięki wspólnemu skoordynowanemu działaniu, pozbędziemy się problemu wszy w naszej szkole.

Zachęcam do udziału w spotkaniu.

Do zobaczenia

Bartek K