Nov 30, 2016

Wizyta nauczyciela z Wielkiej Brytanii

Napisał: bogdanski

W dniach 21-25 listopada, naszą szkołę odwiedził niezwykły gość z Wielkiej Brytanii- Jim Findon. Jim, z wykształcenia nauczyciel angielskiego i historyk, przybył do nas z małego miasteczka Margate, położonego w hrabstwie Kent nad Morzem Północnym, aby opowiedzieć nam trochę o sobie i swoim kraju. Oprócz odwiedzin w Polsce, w ostatnim czasie pracował jako lektor języka angielskiego w takich państwach jak: Bułgaria, Niemcy czy Czechy. Spotkanie z Jim’em było dla uczniów szansą na sprawdzenie swoich umiejętności językowych. W trakcie lekcji padały pytania dotyczące życia Jim’a, ulubionych sportów, potraw, filmów, książek, a także różnic między Polską i Anglią. Świetnie bawiliśmy się podczas nauki angielskich łamańców językowych. Uczniowie byli bardzo zadowoleni ze spotkania i na pewno uświadomiło im, że warto uczyć się języka angielskiego!

Przeczytaj o mozliwości wyjazdu do Jimiego!