Dec 7, 2016

Kiermasz bożonarodzeniowy

Napisał: Konarski

W przededniu świąt Bożego Narodzenia, już w piątek 9  grudnia, zapraszamy wszystkie dzieci  Rodziców, Dziadków, przyjaciół oraz mieszkańców Saskiej Kępy  na
Kiermasz Bożonarodzeniowy,
który odbędzie się w naszej szkole o godzinie 16,30

Oprócz stoisk z ręcznie wykonanymi świątecznymi ozdobami, stroikami i kartkami, oferujemy pyszny wigilijny barszcz czerwony, pierogi , ciasto oraz gorące napoje (wszystko to w uroczej kawiarence).
W godzinach 16:30 zapraszamy do obejrzenia jasełek w wykonaniu najmłodszych dzieci oraz do wysłuchania koncertu kolęd. Będzie też mikołaj z którym można będzie zrobić zdjęcie. Dla dzieci będą atrakcje malowania buzi, robótki z panią Joanna Mędrzycką i Pauliną Prus, oraz gra dla dzieci starszych w godzinach 16.30-19.00 zapraszamy uczniów klas 4-6 na grę „Fabularną "Odkrywcy 143 Świata Równoległego". Początek na korytarzu 2 piętra naszej szkoły. Prosimy o zabranie w miarę możliwości komórek i długopisów. Rodzice mile widziani .

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony w 50/50 na cel szkoły i cel charytatywny .