Feb 8, 2017

Zima w Mieście

Kategoria: Homepage
Napisał: bogdanski

 RAMOWY PLAN PRACY PODCZAS AKCJI „ZIMA W MIEŚCIE 2017”

 

Tydzień I


Poniedziałek.13.02.2017

7:00-8:00 – Zapoznanie z zasadami podczas akcji „Zima w mieście 2017 ”

8:00-9:30 – Zajęcia plastyczne, muzyczne

9:30-11:00 – Warsztaty wokalne „Piosenki o zimie” OPP2 (gr 3)

9:30-11:00-  Gry rekreacyjne na sali – tenis stołowy, bilard, piłkarzyki OPP2 ( gr12)

10:00-11:00- Basen „Wodnik” (gr5, gr 6)

10:00-11:00- Lodowisko „Saska” (gr 1,gr 2)

10:30-11:30 – Warsztaty kulinarne w „ Pizza Dominium”(gr 4)

10:00-13:00- Warsztaty „ Zabawa z historią” ,Dom Kultury „Orion”( gr 7, gr 8, gr 9)

10:00- 11.30- „Klub gier planszowych” Biblioteka nr 55 (gr 10, gr11)

12:00-14:00- Obiad

13:00-14:00- Zabawa z j. angielskim, Dom Kultury „Orion”(gr 4)

13:00-15:00- Warsztaty „Eksperymenty na wesoło”, OPP3 (gr 6)

13:00-15:00- Warsztaty taneczno- gimnastyczne „ Karnawałowy układ taneczny”,OPP3 ( gr 5)

14:00-15:00- Lodowisko „Saska” ( gr 11, gr12)

14:30-17:00 – Zajęcia sportowe lub plastyczne w szkole, projekcje filmowe

 

Wtorek 14.02.2017

7:00-8:00 – Gry planszowe

8:00-9:30 – Zabawy integracyjno-zapoznawcze

9:30- 11:00 – Gry rekreacyjne na sali- bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, OPP2 (gr 1)

9:30-11:00 – Warsztaty teatralno –wokalne ”Piosenki o zimie” ,OPP ( gr. 2)

10:30-11:30 – Warsztaty kulinarne w „ Pizza Dominium”(gr 10)

10:00 -11:00 – Basen „Szuwarek” (gr 11, gr 12)

10:30-11:30 – Warsztaty w ramach zajęć edukacji o bezpieczeństwie – Policja (gr 3)

10:30-12:00 – Muzeum Warszawskiej Pragi (gr 8,gr 9)

10:00-13:00 – Warsztaty „Ciało i ruch”, CPKn (gr 3,gr7)

10:00- 11:00-  „Przystanek Historia „Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki – Warsztaty pt. „Kasztanka Piłsudskiego” ( gr 5, gr 6)

12:00-14:30 – Obiad

13:00-14:00 – Zabawy z j. angielski, Dom Kultury „Orion” (gr11)

13:00-15:00 – Kawiarenka internetowa (gr 10)

14:00-15:00- Lodowisko „Saska”( gr 3,gr4, gr 7)

14:30-17:00 – Zajęcia sportowe lub plastyczne w szkole, projekcje filmowe

 

Środa 15.02.2017

7:00-8:00 – Drużynowe układanie puzzli

8:00-9:30 – Zajęcia plastyczne

10:00-11:30– Warsztaty czytelniczo- plastyczne , Biblioteka nr 41( Przystanek Książka) ( gr 3)

10:00-11:00 – Lodowisko „Saska” ( gr 9)

10:00-11:00- Basen „Wodnik”( gr 10,gr 7)

10:15 -11:30 – Muzeum Powstania Warszawskiego ( gr11, gr 12)

10:00-13:00- Ośrodek „Solec”- Konkurencje rekreacyjne dla dziewcząt i chłopców (gr 4,gr 5, gr 6)

10:30-11:30 – Warsztaty kulinarne w „ Pizza Dominium”(gr 8)

11:00-13:30 – Centrum Nauki Kopernik (gr1,gr 2)

12:00- 14:00- Obiad

13:00-14:00 – Zabawy z j. angielski, Dom Kultury „Orion”(gr 7)

13:00- 14:30 – Gry logiczne „ Rozkosze łamania głowy”,OPP3 (gr 9)

13:00-15:00 - Warsztaty plastyczne „Papierowa Moda”, OPP3 (gr 10)

13:00-15:00 – Kawiarenka internetowa ( gr 8)

14:30-17:00 –  Zajęcia sportowe lub plastyczne w szkole, projekcje filmowe

 

Czwartek 16.02.2017

7:00-8:00 – Czytamy najpiękniejsze baśnie J. Ch. Andersena

8:00-9:30 – Zajęcia plastyczne, muzyczne

9:30-12:00- Warsztaty kreatywności i Robotyki Lego, OPP4 ,(gr 7, gr8, gr10)

10:30-11:30 – Warsztaty kulinarne w „ Pizza Dominium”( gr 11)

10:00-11:00 – Lodowisko „Saska”

10:00-11:00- – Basen „Szuwarek”( gr 3, gr 4)

10:00- 13:00- Warszawskie  Zoo ( gr 1,gr 2)

10:00-11:30– Warsztat „Zgrani kumple :Miedź i magnez” , Biblioteka nr 55 ( gr 9, gr12)

12:00-14:00 – Obiad

14:00-15:00- Lodowisko „Saska” (gr 5,gr 6)

13:00-14:00 – Zabawy z j. angielskim, Dom Kultury „Orion”(gr3)

13:00-15:00 – Kawiarenka internetowa (gr 11)

14:30-17:00 – Zajęcia sportowe lub plastyczne w szkole, projekcje filmowe

 

Piątek 17.02.2017

7:00-8:00 – Mini turnieje warcabowe

8:00-9:30 – Zajęcia plastyczne

9:30-12:00- Warsztaty kreatywności i Robotyki Lego, OPP4 ,(gr 3, gr 4, gr 9)

12:00-13:00 – Basen „Wodnik”(gr 8)

10:30-11:30 – Warsztaty kulinarne w „ Pizza Dominium”( gr 1,gr 2)

10:00-11:00 – Lodowisko „Saska” ( gr1, gr 2)

10:00-11:30 – Zajęcia taneczne z elementami akrobatyki, Dom Kultury „Orion” ( gr 5,gr 6)

10:00-11:30 – Muzeum Literatury A. Mickiewicza (gr 11, gr 12)

12:00-14:00 – Obiad

13:00-14:00 – Zabawy z j. angielskim, Dom Kultury „Orion”(gr 8)

14:00-15:00- Lodowisko „Saska”( gr 7, gr 9, gr10)

14:30-17:00 – Zajęcia sportowe lub plastyczne w szkole, projekcje filmowe

 

Tydzień II

 

Poniedziałek 20.02.2017

7:00-8:00 – Gry i zabawy stolikowe

8:00-9:30 – Zapoznanie z zasadami podczas akcji „Zima w mieście 2017 ”

9:30- 11:00 – Gry rekreacyjne na sali- bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, OPP2 (gr 1)

9:30-11:00 – Warsztaty teatralno –wokalne ”Piosenki o zimie”,OPP ( gr 2)

10:00-11:00 – Lodowisko „Saska” (gr 5)

10:00-11:00- Basen „Wodnik” (gr 6, gr 7)

10:30-11:30 – Warsztaty kulinarne w „ Pizza Dominium”( gr 8)

11:00-12:30-Muzeum A Mickiewicza (gr 9, gr 10)

12:00-14:30 – Obiad

13:00-15:00 - Warsztaty ceramiczne „Zimowy reniferek”, OPP3 (gr 3)

13:00-15:00 - Warsztaty teatralne , OPP3 (gr 4)

13:00-14:00 – Zabawy z j. angielskim, Empik School (gr 8)

14:00-17:00 – Zajęcia sportowe lub plastyczne w szkole, projekcje filmowe

 

 

Wtorek 21.02.2017

7:00-8:00 – Zajęcia czytelnicze

8:9:30 – Zawody drużynowe – rzuty do kosza, biegi, skoki

9:30- 11:00 – Gry rekreacyjne na sali- bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, OPP2 (gr 4)

9:30-11:00 – Warsztaty teatralno –wokalne ”Piosenki o zimie”, OPP ( gr 2)

10:00-11:00 – Lodowisko „Saska”(gr 1)

10:00-11:00 – Basen „Szuwrek”(gr 9, gr 10)

10:00-11:00- Muzeum Drukarstwa ( gr 2, gr 8)

10:30-11:30 – Warsztaty kulinarne w „ Pizza Dominium”( gr 5)

11:30-12:30 – Muzeum Drukarstwa ( gr 6,gr 7)

12:00-14:30 – Obiad

14:30-17:00 – Zajęcia sportowe lub plastyczne w szkole, projekcje filmowe

 

Środa 22.02.2017

7:00-8:30 – Rozwiązujemy zagadki i rebusy

8:30-9:30 – Tenis stołowy

9.30-11.00 –  Gry planszowe, rekreacyjne, OPP2, (gr 6)

10:00-11:00 – Lodowisko „Saska”

10:00-11:00 – Basen „Wodnik”(gr 2,gr 5)

10:00-12:00 – „Wolny czas spędzam aktywnie” – Staż Miejska(gr 10,gr 7)

10:15- 11.30 – Muzeum Powstania Warszawskiego (gr 3,gr4)

10.30-11.30 – Warsztaty kulinarne, Pizza Dominium (gr 1)

11.00- 12.30 -  Warsztaty „Przyjaciele”, Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza( gr 8, gr 9)

12:00-14:00 – Obiad

13:00-15:00 – Kawiarenka internetowa , ul. Messnera ( gr 5)

14.00-15.00  - Lodowisko „Saska(gr 2)

14:30-17:00 – Zajęcia sportowe lub plastyczne w szkole, projekcje filmowe

 

Czwartek 23.02.2017

7:00-8:00 Gry i zabawy stolikowe

8:00-9:30 – Zajęcia kreatywne

9;30-12:30 -  Centrum Promocji Kultury , ul. Podskarbińska, Rozstrzygnięcie dzielnicowych konkursów pt. „My się zimy nie boimy” i „W krainie bieli”( gr 6, gr 7)

9.30-11.00 –  Gry planszowe, rekreacyjne , Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2, ul Nobla( gr 5,gr 9)

10:00-11:00  Lodowisko „Saska”(gr 10)

10:00-11:00- Basen „Szuwarek”

10.30-11.30 – Warsztaty kulinarne, Pizza Dominium

10:00-11:30–  Warsztaty „Spotkanie z Wikingiem”, Biblioteka nr 55 ul. Egipska 7 ( gr. 1, gr 2)

12:30-14:00 – Obiad

14.00-15.00  - Lodowisko „Saska ( gr 3, gr 4)

13:00-15:00 – Kawiarenka internetowa ( gr 10)

14:30-17:00 – Zajęcia sportowe lub plastyczne w szkole, projekcje filmowe

 

Piątek 24.02.2017

7:00-8:00 – Gry planszowe

8:00-9:30 – Podsumowanie akcji „Zima w mieście 2017”

10:00-11:00 – Lodowisko „Saska”

10:00-13:00- Ośrodek „Solec”- Konkurencje rekreacyjne dla dziewcząt i chłopców (gr 1, gr 2)

10.00- 11.00 Basen „Wodnik”( gr 5, gr 6)

10:00- 13:30- Dom Kultury „Świt”, Przedstawienie teatralne (gr 4, gr8, gr9 )

10.30-11.30 – Warsztaty kulinarne, Pizza Dominium (gr3  )  

11:30-13:00- Gry planszowe, rekreacyjne , Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2, ul Nobla( gr 7,gr 10)

12:00-14:00 – Obiad

14.00-15.00  - Lodowisko „Saska”( gr 5)

14:30-17:00 – Zajęcia sportowe lub plastyczne w szkole, projekcje filmowe

 

Kierownik punktu dziennego

                        Jolanta Majchrzyk

Fundacja Stefanka Menu na dziś 1% podatku przewodnik dla rodziców dziennik elektroniczny