Apr 10, 2017

Kategoria: kasacja
Napisał: Konarski

Szanowni Państwo,

Termin składania wniosków o kartę został wydłużony. Końcowy termin dla szkoły to 19.04.2017 (złożone w ZTM), więc dla nas rodziców, to dzień wcześniej czyli wtorek 18.04.2017. A dla nowych pierwszoklasistów do 6.06.2017.

Wnioski prosimy składać do wychowawców.

Poniżej oryginalny mail informacyjny oraz list od Prezydenta Warszawy

--------------------------------------------------------------------------------------------

uprzejmie informuję, że Zarząd Transportu Miejskiego przedłużył termin składania wniosków o wydanie spersonalizowanej Karty Miejskiej do dnia 19 kwietnia 2017 r. a dla dzieci uczestniczących w rekrutacji do klas pierwszych do dnia 6 czerwca 2017 roku.

Prosimy o przekazanie wypełnionych i posegregowanych wniosków (według klas, z datą zakończenia edukacji dziecka) do Zarządu Transportu Miejskiego przy ul. Żelaznej 61 wraz z dwoma egzemplarzami  podpisanej „Umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych”.

W załączeniu przesyłam list Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy z prośbą  o przekazanie rodzicom uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

List od Prezydenta Warszawy