Apr 19, 2017

Inauguracja "Rowerowego Maja"

Napisał: aswiezak

Szanowni Państwo,

W ramach inauguracji kampanii rowerowych, w tym również „Rowerowego Maja”, zapraszamy 22 kwietnia zarówno uczniów, jak i rodziców i pracowników szkoły na organizowany pod hasłem „Rowerowy Start” wspólny przejazd ulicami Warszawy. Imprezę zwieńczy piknik w Multimedialnym Parku Fontann. Na miejscu wystawią się partnerzy kampanii Rowerowy Maj Warszawa i ECC (Europejska Rywalizacja Rowerowa), w której Warszawa wystartuje po raz kolejny.

Piknik obfitować będzie w rozmaite atrakcje. Odbędą się pokazy i nauka jazdy na monocyklu, gry i zabawy integracyjne (m.in. gigantyczne puzzle) oraz kreatywne (tworzenie zabawek). Nie zabraknie też aktywności fizycznej. Na miejscu będzie trampolina dla dzieci oraz rower stacjonarny-prądnica (pedałując będzie można naładować urządzenie mobilne). Rowerzyści będą mogli skorzystać też z usług mobilnej stacji serwisowej i przejechać się rowerem cargo.

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o wydarzeniu do jak najszerszego grona odbiorców. Jednocześnie prosimy o informację zwrotną jeśli planują Państwo pojawić się na pikniku jako grupa zorganizowana. Pomoże nam to w oszacowaniu frekwencji.

Zapraszamy niezależnie od pogody! :)

Harmonogram wydarzenia:

11:30 – 12:00 – zbiórka na Pl. Zamkowym