May 24, 2017

Zaproszenie do wystawiania się podczas pikniku rodzinno-sąsiedzkiego "Pachniała Saska-Kępa" w SP143

Napisał: Konarski

Serdecznie zapraszamy firmy, instytucje, fundacje, osoby prywantne, do wystawienia swojego stoiska podczas pikniku w naszej szkole.

Można zaprezentować swoją firmę, swoje zainteresowania, swoje pomysły, siebie, swoje historie. Jest to dobra okazja, do zapoznania się uczniów i rodziców oraz wszystkich gości pikniku z ofertą firm i instytucji z Saskiej Kępy.

Zabroniona jest sprzedaż czegokolwiek podczas trwania pikniku. Wyjątkiem są zbiórki charytatywne i sprzedaż przez fundacje na cele charytatywne. Zapewniamy jedynie miejsce do rozstawienia swojego stanowiska na wolnym powietrzu.

Piknik odbędzie się 9.06.2017 (piątek) od godziny 16:00 do 20:00.

W celu odpowiedniego zaplanowania miejsca, proszę o wcześniejszy kontkat z p. Barbarą Al-Askari-Czyżewska, email: al-askari-b@wp.pl, tel: 504 736 268.

Info na Facebooku

Współorganizator