May 31, 2017

Wyniki VII Warszawskiego Konkursu Recytatorsko - Fotograficznego ,,Czytam, więc jestem"

Napisał: bogdanski

17 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej w  Warszawie odbyła się uroczysta gala Warszawskiego Konkursu  Recytatorsko - Fotograficznego ,,Czytam, więc jestem". Podwójne  zwycięstwo odniosła uczennica z naszej szkoły!

Laureatką I miejsca w kategorii recytatorskiej i plastycznej została Oliwia  Leśniewska z kl. 6d.

W gronie laureatów części recytatorskiej znalazła się również Bianka Kwiatkowska także z kl. 6d.

SERDECZNIE GRATULUJEMY uczennicom oraz Pani Annie Maciejowskiej, która przygotowała je do konkursu!!!