Jun 19, 2017

Bilety na mecz Legii za darmo!

Napisał: aswiezak

W tym roku szkolnym, podobnie jak w roku ubiegłym, partnerem akcji „Rowerowy Maj” była Fundacja Legii. W ramach współpracy z głównym organizatorem - Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie,  dla najbardziej aktywnych sportowo dzieciaków przygotowano wiele atrakcyjnych nagród, a wśród nich możliwość obejrzenia za darmo meczu przy Łazienkowskiej 3.

Każdy młody uczestnik akcji „Rowerowy Maj”, który posiada  w dzienniczku minimum 10 naklejek, jest uprawniony do jednorazowego odbioru biletu dla siebie i dorosłego opiekuna na każdy mecz Legii rozgrywany w okresie wakacyjnym (od 15 lipca do 3 września) na stadionie Legii w ramach rozgrywek LOTTO EKSTRAKLASA 2017/2018.

W celu odbioru biletów uczeń powinien zgłosić się najpóźniej na dwa dni przed meczem do kas biletowych lub do Punktu Obsługi Klienta z dzienniczkiem rowerowym i naklejkami.

Liczba miejsc na każdy mecz jest ograniczona i wynosi 50 podwójnych wejściówek na trybunę rodzinną.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż biletów na nowy sezon rozpocznie się około dwa tygodnie przed pierwszym meczem, czyli w okolicy 10 lipca. Zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony klubu (www.legia.com), gdzie zostanie umieszczona informacja o rozpoczęciu sprzedaży.

Bilety można nabyć:

w Punkcie Obsługi Klienta przy Łazienkowskiej 3

pon. – pt.: 11:00 -19:00

sob.: 10:00 - 17:00

nd.: 10:00 -16:00

na Wyspie Legii w M 1 Marki ul. Piłsudskiego 1

pon. – pt.: 15:00-20:00

sob. – nd.: 11:00 -19:00

Serdecznie zapraszamy i życzymy pozytywnych wrażeń!!!

Koordynatorzy projektu:

Barbara Al-Askari-Czyżewska i Anna Świeżak