Fundusz stypendialny Fundacji STEFANKA

W Fundacji zależy nam na tym aby jak największa liczba dzieci miała dostęp do zajęć fundacyjnych. Dzieci z trudną sytuacją finansową mogą ubiegać się o dofinansowanie z funduszu stypendialnego. Dofinansowanie przyznawane jest na część opłaty za zajęcia (do 50% procent kosztu zajęć) oraz na wpisowe do Fundacji (do 90%).

Jak można ubiegać się o dofinansowanie dla swojego dziecka?

- wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny i złożyć go poprzez koordynatora swojej klasy (koordynator musi w formularzy zawrzeć swoje uzasadnienie)

- czas składania aplikacji upływa 30.09.2016 roku.

Komisja stypendialna w składzie: przedstawiciel dyrekcji szkoły, przedstawiciel zarządu Fundacji, przedstawiciel Rady Fundacji do 30.09 orzekają o wysokości przyznanego stypendium na semestr zimowy roku szkolnego 2016/2017.

Jak można wesprzeć fundusz stypendialny Fundacji?

Środki w funduszu gromadzone są z dobrowolnych wpłat rodziców na cele stypendialne, nadpłat przepisanych za zgodą rodziców na fundusz stypendialny oraz ze środków gromadzonych przez Fundację na rzecz szkoły (o wielkości kwoty przepisanej na Fundusz decyduje dyrektor szkoły).

Jeśli chcesz wesprzeć fundusz stypendialny Fundacji:

1)      Napisz do Martyny Hoffmann (m.hoffman.fundacja.stefanka@gmail.com) z informacją, że przepisujesz swoją nadpłatę

(lub jej część) z roku szkolnego 2015/2016 na fundusz stypendialny. Liczy się każda złotówka!

2)      Wpłać dowolną kwotę na konto Fundacji w tytule wpisując ,,na fundusz stypendialny”.

Dziękujemy!

Koordynatorzy Fundacji Stefanka