Lista wychowawców w roku szkolnym 2016/2017

ODDZIAŁ

WYCHOWAWCA

SALA

E-MAIL

0A

Marta Mierzejewska

21

m.mierzejewska@sp143.waw.pl

0B

Izabela Rohnka

20

i.rohnka@sp143.waw.pl

Ia

Ewa Karczmarczyk

23

e.karczmarczyk@sp143.waw.pl

Ib

Małgorzata Brzozowska

22

m.brzozowska@sp143.waw.pl

Ic

Lucyna Szlakis

24

l.szlakis@sp143.waw.pl

IIa

Katarzyna Wientczak

44

k.wientczak@sp143.waw.pl

IIb

Barbara Lewandowska

43

b.lewandowska@sp143.waw.pl

IIc

Magdalena Lewandowska

45

m.lewandowska@sp143.waw.pl

IId

Beata Mikołajczyk

42

b.mikolajczyk@sp143.waw.pl

IIe

Agnieszka Trepkowska

43

a.trepkowska@sp143.waw.pl

IIf

Magdalena Wojnarowska

46

m.wojnarowska@sp143.waw.pl

IIg

Agnieszka Cyngot

40

a.cyngot@sp143.waw.pl

IIIa

Dominika Makowska

45

d.makowska@sp143.waw.pl

IIIb

Teresa Makowska

44

t.makowska@sp143.waw.pl

IIIc

Grażyna Winiarz

42

g.winiarz@sp143.waw.pl

IIId

Anna Adamska

46

a.adamska@sp143.waw.pl

IIIe

Ewelina Kacprowicz

40

e.kacprowicz@sp143.waw.pl

IIIf

Magdalena Szczepańska

24

m.szczepanska@sp143.waw.pl

IIIg

Magda Wałach

15

m.walach@sp143.waw.pl

IVa

Aneta Paluch

25

a.paluch@sp143.waw.pl

IVb

Piotr Maj

37

p.maj@sp143.waw.pl

IVc

Dorota Dominko - Boruc

27

d.dominko@sp143.waw.pl

IVd

Iwona Muller-Kukulska            

29

i.muller@sp143.waw.pl

IVe

Aneta Purchała

26

a.purchała@sp143.waw.pl

Va

Marek Pyra

38

m.pyra@sp143.waw.pl

Vb

Krzysztof Zawadzki

28

k.zawadzki@sp143.waw.pl

Vc

Paweł Witczak

29

p.witczak@sp143.waw.pl

VIa

Grażyna Pazura

14

g.pazura@sp143.waw.pl

VIb

Mariusz Nawrocki

33

m.nawrocki@sp143.waw.pl

VIc

Katarzyna Golec

28

k.golec@sp143.waw.pl

VId

Anna Maciejowska

27

a.maciejowska@sp143.waw.pl

 

 

 

 

 

Pozostali nauczyciele


religia

Maria Rychowiecka                      m.rychowiecka@sp143.waw.pl

Siostra Miriam                              m.lipinska@sp143.waw.pl

Katarzyna Polowiec                      k.polowiec@sp143.waw.pl


etyka

Łukasz Przybyłek                          l.przybylek@sp143.waw.pl

Olga Sosnowska                            o.sosnowska@sp143.waw.pl


język polski

Anna Maciejowska                        a.maciejowska@sp143.waw.pl


język angielski

Magdalena Staworko                    m.staworko@sp143.waw.pl

Monika Błażejczyk                        m.blazejczyk@sp143.waw.pl

Magdalena Dudek                         m.dudek@sp143.waw.pl

 

język niemiecki

Joanna Masiak                              j. masiak@sp143.waw.pl

 

historia

Mariusz Nawrocki                         m.nawrocki@sp143.waw.pl

 

przyroda

Kinga Orłowska                             k.orlowska@sp143.waw.pl

 

matematyka

Piotr Kwiatkowski                        p.kwiatkowski@sp143.waw.pl

 

informatyka

Marta Pronobis                              m.pronobis@sp143.waw.pl

Wojciech Bogdański                     w.bogdanski@sp143.waw.pl

 

technika

Stanisława Adamczyk                   s.adamczyk@sp143.waw.pl

 

plastyka

Joanna Kotowicz                          j.kotowicz@sp143.waw.pl

 

muzyka

Iwona Muller-Kukulska             i.muller@sp143.waw.pl

 

wychowanie fizyczne

Adam Kurtiak                               a.kurtiak@sp143.waw.pl

 

nauczyciele biblioteki

Małgorzata Starzycka                    m.starzycka@sp143.waw.pl

Wioletta Bąk-Gołębiewska           w.bak@sp143.waw.pl

Ewa Bieniewicz                              e.bieniewicz@sp143.waw.pl

 

Nauczyciele świetlicy

Jolanta Majchrzyk                         j.majchrzyk@sp143.waw.pl

Anna Świeżak                                 a.swiezak@sp143.waw.pl

Barbara Al-Askari Czyżewska      b.czyzewska@sp143.waw.pl

Aleksandra Stawarz                      a.stawarz@sp143.waw.pl

Teresa Olczak                               t.olczak@sp143.waw.pl

Małgorzata Bielecka                       m.koziol@sp143.waw.pl

Małgorzata Starzycka                   m.starzycka@sp143.waw.pl

Renata Grzegrzółka                       r.grzegrzólka@sp143.waw.pl

Sylwia Pensiek                              s.pensiek@sp143.waw.pl

Magdalena Partyvczka                m. partyczka@sp143.waw.pl

Agnieszka Starzyk                         a.starzyk@sp143.waw.pl

Agnieszka Koroś                               a.koroś@sp143.waw.pl

Katarzyna Czebreszuk                  k. czebreszuk@sp143.waw.pl

 

Fundacja Stefanka Menu na dziś 1% podatku przewodnik dla rodziców dziennik elektroniczny