Organy Fundacji

1. Fundacja opiera się na dwóch organach: Radzie Fundacji oraz Zarządzie, w obu z nich są przedstawiciele rodziców. Prezesem Fundacji jest Karolina Andrian, V-ce Prezesem Marcin Wieteska.
  2. Każda klasa organizująca zajęcia dodatkowe ma swoich przedstawicieli (rodziców) w Radzie Fundacji
  3. W każdej klasie jest koordynator (jeden z rodziców), który koordynuje zajęcia fundacyjne - ustala plan z rodzicami i kontaktuje się z koordynatorami Fundacji w szkole. Koordynator działa w Fundacji na zasadzie wolontariatu.
  4. Ze strony szkoły delegowane są dwie osoby - Joanna Piszczorowicz, która jest  koordynatorem zajęć pakietowych Fundacji oraz Martyna Hoffmann, która jest koordynatorem zajęć międzyklasowych Fundacji.
  5. Fundacja ma swoją księgowość.