Zajęcia wyrównawcze i wspomagające klas 1-3

klasa

nauczyciel

nazwa zajęć

dzień tygodnia

godzina lekcyjna

sala

1a

Ewa Karczmarczyk

zajęcia wyrównawcze

czwartek

8.00 – 8.45

23

1b

Małgorzata Brzozowska

zajęcia wspomagające naukę czytania

wtorek

11.55 – 12.40

22

1c

Lucyna Szlakis

zajęcia wyrównawcze

czwartek

11.55 -12.40

bibli.

2a

Katarzyna Wientczak

zajęcia wyrównawcze

czwartek

9.55 – 10.40

23

2b

Barbara Lewandowska

zajęcia wyrównawcze

środa

9.55 – 10.40

16

2c

Magdalena Lewandowska

zajęcia wyrównawcze

czwartek

9.55 – 10.40

40

2d

Beata Mikołajczyk

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

13.00 – 13.45

23

2e

Agnieszka Trepkowska

zajęcia wyrównawcze

wtorek

13.00 – 13.45

bibli.

2f

Magdalena Wojnarowska

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

14.55 – 15.40

33

2g

Agnieszka Cyngot

zajęcia wyrównawcze

wtorek

13.00 – 13.45

16

3a

Dominika Makowska

zajęcia wyrównawcze

wtorek

15.50 – 16.35

45

3b

Teresa Makowska

zajęcia wyrównawcze „Pióra w ruch”

środa

16.45 – 17.30

44

3c

Grażyna Winiarz

zajęcia wyrównawcze

wtorek

16.45 – 17.30

42

3d

Anna Adamska

zajęcia wyrównawcze „Lubię czytać”

środa

13.00 – 13.45

33

3e

Ewelina Kacprowicz

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

16.45 – 17.30

40

3f

Magdalena Szczepańska

zajęcia wyrównawcze

piątek

10.50 – 11.35

kor.p

3g

Magda Wałach

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

13.00 – 13.45

15

 

Zajęcia wyrównawcze i wspomagające klas 4 – 6

 

nazwa zajęć

nauczyciel

dzień tygodnia

godzina lekcyjna

sala

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas  4

Dorota Dominko - Boruc

środa

8.00 – 8.45

26

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas  4

Urszula Wosztyl

wtorek

14.00 – 14.45

28

zajęcia wyrównawcze z  matematyki dla klas  4 c i 4 d

Magdalena Maj

poniedziałek

8.00 – 8.45

29

zajęcia wyrównawcze z  matematyki dla klas  4 a, 4 e

Katarzyna Golec

czwartek

14.55 – 15.40

28

zajęcia wspomagające z  matematyki dla klas  4 b

Piotr Kwiatkowski

piątek

8.00 – 8.45

37

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas  5

Dorota Dominko - Boruc

środa

14.55 – 15.40

26

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas  5

Urszula Wosztyl

wtorek

14.55 – 15.40

28

zajęcia wyrównawcze z  matematyki dla klas  5

Ewa Zwierzchowska

poniedziałek

14.55 – 15.40

38

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas  6

Aneta Purchała

środa

14.00 – 14.45

26

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas  6

Magdalena Dudek

środa

15.50 – 16.35

33

zajęcia wyrównawcze z  matematyki dla klas  6

Katarzyna Golec

czwartek

14.00 – 14.45

28

 

 KOŁA PRZEDMIOTOWE I KOŁA ZAINTERESOWAŃ 1-3

 

nazwa zajęć

nauczyciel

dzień tygodnia

godzina lekcyjna

sala

Koło szachowe

Agnieszka Trepkowska

wtorek

14.00 – 14.45

27

Koło szachowe

Teresa Makowska

poniedziałek

14.55 – 15.40

44

Koło szachowe

Beata Mikołajczyk

środa

11.55 – 12.40

47

Koło matematyczne

Magdalena Lewandowska

środa

13.00 – 13.45

42

Koło matematyczne

Magdalena Szczepańska

czwartek

9.55 – 10.40

16

Koło matematyczne

Barbara Lewandowska

poniedziałek

14.55 – 15.40

43

Koło matematyczne

Ewelina Kacprowicz

wtorek

15.50 – 16.35

40

Koło matematyczne

Anna Adamska

czwartek

15.50 – 16.35

46

Koło matematyczne

Ewa Karczmarczyk

czwartek

13.00 – 13.45

23

Koło matematyczne

Magda Wałach

wtorek

11.55 – 12.40

15

Koło matematyczne

Katarzyna Wientczak

piątek

14.55 – 15.40

44

Koło matematyczno - logiczne

Magdalena Wojnarowska

piątek

13.00 – 13.45

16

Koło przyrodnicza

Agnieszka Cyngot

piątek

10.50 – 11.35

biblioteka

Koło kreatywnego myślenia

Dominika Makowska

wtorek

14.55 – 15.40

45

Koło „Gest i ruch”

Grażyna Winiarz

poniedziałek

15.50 – 16.35

42

Koło „ Rusz główką”

Małgorzata Brzozowska

wtorek

13.00 – 13.45

22

Koło twórczego myślenia

Lucyna Szlakis

piątek

13.00 - 13.45

16

Koło języka angielskiego dla klas 1

Magdalena Staworko

wtorek

9.55 – 10.40

16

Koło języka angielskiego dla klas 2

Piotr Maj

poniedziałek

wtorek

14.00 – 14.45

14.55 – 15.40

29

40

Koło języka angielskiego dla klas 3

Magdalena Staworko

poniedziałek

8.55 – 9.40

38

Oaza Dzieci Bożych

s. Miriam

poniedziałek

17.00 – 18.00

parafia

Koło liturgiczne

s. Miriam

piątek

17.00 – 18.00

parafia

Koło biblijno - liturgiczne

Katarzyna Polowiec

piątek

15.50 – 16.35

45

Koło biblijno - liturgiczne

Katarzyna Polowiec

środa

15.50 – 16.35

29

 

 

 

KOŁA PRZEDMIOTOWE I KOŁA ZAINTERESOWAŃ 4-6

 

nazwa zajęć

nauczyciel

dzień tygodnia

godzina lekcyjna

sala

Koło poetyckie dla klas 4

Aneta Purchała

czwartek

14.00 – 14.45

26

Koło polonistyczne dla klas 5

Anna Maciejowska

środa

14.55 – 15.40

27

Koło polonistyczne dla klas 6

Anna Maciejowska

poniedziałek

14.55 – 15.40

27

Koło języka angielskiego dla klas 5

Monika Błażejczyk

środa

14.55 – 15.40

16

Koło języka angielskiego dla klas 6

Magdalena Dudek

czwartek

15.50 – 16.35

33

Koło teatralno - językowe  dla klas 4 -6

Monika Błażejczyk

piątek

14.00 – 14.45

25

Koło matematyczne dla klas 4

Magdalena Maj

piątek

14.00 – 14.45

14.55 – 15.40

28

Koło matematyczne dla klas 5

Paweł Witczak

wtorek

14.55 – 15.40

29

Koło matematyczne dla klas 6

Paweł Witczak

wtorek

14.00 – 14.45

29

Koło przyrodnicze dla klas 4

Kinga Orłowska

piątek

14.00 – 14.45

14

Koło przyrodnicze dla klas 5

Grażyna Pazura

wtorek

14.55 – 15.40

14

Koło przyrodnicze dla klas 6

Kinga Orłowska

piątek

14.55 – 15.40

14

Koło techniczne

Stanisława Adamczyk

piątek

14.55 – 15.40

15.50 – 16.35

s. techniczna

Koło plastyczne

Magdalena Kotara - Marmur

poniedziałek

14.55 – 15.40

 

s. plastyczna

Chór

Iwona Műller - Kukulska

wtorek

czwartek

14.55 – 15.40

14.00 – 14.45

s. plastyczna

s. techniczna

Koło języka niemieckiego 4-6

Joanna Masiak

wtorek

czwartek

14.00 – 14.45

14.00 – 14.45

47

47

Koło komputerowe

Wojciech Bogdański

Marta Pronobis

czwartek

7.15 8.00

47

 Koło recytatorskie

 Maria Rychowiecka

poniedziałek

środa

14.55 – 15.40

14.55 – 15.40

29

29

SKS – przygotowanie do zawodów

Marek Pyra

poniedziałki

14.55 – 16.35

sala

SKS - akrobatyka

Adam Kurtiak

poniedziałek

środa

14.55 – 16.35

14.55 – 16.35

sala

SKS – piłka nożna / tenis stołowy

 

Krzysztof Zawadzki

 

czwartek

14.55 – 16.35

sala

SKS - koszykówka

 

Aneta Paluch

poniedziałek

14.55 – 16.35

sala

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE - OFERTA ŚWIETLICY

 

1.

Zabawy z ortografią

Aleksandra Stawarz

poniedziałek

10.30 - 11.30

2.

Zabawy z ortografią

Aleksandra Stawarz

wtorek

9.30 - 10.30

3.

Scrabble

Agnieszka Starzyk

czwartek

16.00 - 17.00

4.

Scrabble

Renata Grzegrzółka

czwartek

16.00 - 17.01

5..

koło origami

Barbara Al.-Askari Czyżewska

wtorek

10.30 - 11.30

6.

koło origami

Barbara Al.-Askari Czyżewska

czwartek

16.00 - 17.00

7.

koło szachowe

Magdalena Skiba

czwartek

15.30 - 16.30

8.

Spotkania z muzyką

Katarzyna Cienkowska

środa

13.00 - 14.00

9.

Origami kołowe

Teresa Olczak

piątek

10.30 - 11.30

10.

Spotkania z bajką

Jolanta Postek

środa

11.30 -12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fundacja Stefanka Menu na dziś 1% podatku przewodnik dla rodziców dziennik elektroniczny